Konferencje

Konferencje


Radio Expo 2014
Dnia 8.10.2014 r. Warszawie odbyło się RadioExpo – Konferencja Radiokomunikacji Profesjonalnej. W spotkaniu wzięło udział około 260 uczestnników, było to największe wydarzenie branżowe w kraju. W czasie tego wydarzenia prezentacje wygłosił pan Waldemar Paternoga, zastępca dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Sławomir Fryska w tym czasie dokonał demonstracji systemu działającego w Państwowym Ratownictwie Medyczym na terenie województwa. Więcej o tym wydarzeniu można znaleźć na oficjalnej stronie RadioEXPO, a my z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, która odbędzie się 07.10.2015 r.


 

Konferencja Resellerów Aksel 2014
W dniach 15-17.01.2014 r. w Wieliczce odbyła się Konferencja Resellerów firmy AKSEL.
Firma YAGI-FRYSKA zaprezentowała sieć łączności radiotelefonicznej opartej na systemie MOTOTRBO, która działa na terenie województwa wielkopolskiego.


Konferencja partnerów Motoroli
W dniach 9.01-11.01.2013 w Karpaczu odbyła się konferencja – Zjazd Reselerów Aksel – Motorola. Firma YAGI-FRYSKA otrzymała nagrodę za wdrożenia oprogramowania ConSel.
Ponadto zaprezentowano strukturę sieci łączności na terenie województwa wielkopolskiego.

 


Konferencja partnerów Motoroli
W dniach 30-31 maja 2012 roku w Warce odbyła się konferencja Partnerów Motoroli.
Jedną z atrakcji była możliwość odwiedzenia siedziby firmy Motorola Solutions w Krakowie.

 


Konferencja instalatorów digitex
W dniach 21-22.04.2012 r. w Sopocie odbyła się „Konferencja instalatorów digitex.” Firma YAGI-FRYSKA otrzymała wyróżnienie za innowacyjność i dynamikę sprzedaży.

 


Konferencja partnerów Motoroli
W dniach 30-31 maja 2011 roku w Warce odbyła się konferencja Partnerów Motoroli.
Firma YAGI-FRYSKA wraz z firmą Aksel prezentowała działanie systemu MOTOTRBO w województwie wielkopolskim. Tematem prezentacji było „Praktyczne wdrożenia aplikacji CONSEL na platformie sprzętowej MOTOTRBO dla ratownictwa medycznego i zarządzania kryzysowego.”