Road show

Road show

Road Show 2014
W dniu 22.10.2014 roku w Poznaniu

mieliśmy przyjemność, wraz z firmą AKSEL zorganizować Road Show.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, gościliśmy 56 osób związanych z funkcjonowaniem łączności radiotelefonicznej zarówno dla organów administracyjnych, jak i służb ratowniczych. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy największy cywilny system MOTOTRBO działający na terenie województwa wielkopolskiego. Prezentacja miała również charakter praktyczny, za pomocą aplikacji dyspozytorskiej ConSel nawiązaliśmy łączność z Nadleśnictwem Podanin oraz KPPPS Złotów.

Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie!

 

Road Show 2012
W dniu 26.09.2012 w Poznaniu odbyło się Seminarium dotyczące łączności DMR. Spotkanie zostało zorganizowane przez firmę Aksel, oraz ich partnerów firmę YAGI-FRYSKA i Radioserwis.

Na seminarium nie zabrakło przedstawicieli wydziału zarządzania kryzysowego, policji, ratownictwa medycznego a także straży pożarnej. Przedstawiono nowości w rozwiązaniach MOTOTROBO firmy Motorola, a także podzielono się informacjami dotyczącymi wdrożeń systemu na terenie kraju.
Prezentacja miała również charakter praktyczny, z powodzeniem udało się przetestować wdrożony system
w Ratownictwie Medycznym.
Spotkanie było bardzo udane, w miłej atmosferze wymieniono się doświadczeniem, a także zaczęto planować nowe rozwiązania w łączności.